Fakulta športu

Ak chcete rozbehať vašu kynologickú športovú kariéru, vyberte si z našej ponuky študijných programov. Nemusíte sa obávať, nemusíte byť vôbec ozajstným aktívnym športovcom, aby ste sa mohli venovať psím športom! Stačí chuť učiť sa nové veci a pracovať na vašom vzťahu so psom. Naši lektori majú dlhoročné skúsenosti v oblasti viacerých psích športov ako pretekári, rozhodcovia aj tréneri. Pri všetkých športoch pracujeme hravou formou, aby si psíky tréning užívali a tešili sa naň. Venovať sa spoločnej aktivite je tá najlepšia forma, ako utužiť váš vzťah a taktiež ako psa zabaviť a cielene usmerniť jeho energiu.

Študijné programy

Po kliknutí na študijný program sa vám zobrazia detailné informácie o štúdiu

Dogfrisbee

Máte psa, ktorý rád aportuje a pobeží za každou hračkou? Naučte ho chytať lietajúce taniere - bezpečne a štýlovo! Dogfrisbee bude pre vás ten pravý šport. Psíka nielen poriadne vybeháte, ale rôznymi trikmi s diskom mu zabavíte aj hlavičku.

Dogdancing

Hudba, tanec... a pes! Prepojte tanečné umenie s trikovými prvkami a vznikne z toho krásne spojenie a vzájomná súhra, ktorá utuží váš vzťah. Ak máte psíka, ktorý sa rád učí novým veciam alebo sa rád predvádza, prihláste sa na naše štúdium. 

Dogfitness

Dobrá fyzická kondícia je základom úspechu pre dlhý a šťastný život vášho psa a taktiež pre minimalizovanie počtu návštev u veterinára. Tento študijný program je vhodnou prípravou psa pre aktívny život, pre zvládanie základnej manipulácie so svojím telom a ako prevencia úrazov. Z pravidelného cvičenia môže profitovať pes v každom veku - šteniatka aj dospelé psy. Dogfitness je skvelá voľba na zamestnanie nielen tela, ale aj hlavičky!

Športová prípravka

Chcete sa so svojím šteniatkom v budúcnosti venovať rôznym psím športom? Či už sú to agility, frisbee, canicross, flyball, dogdancing, atď - pripravujte ich na to už od mladého veku! Správne vedenie, motivácia a výchova k športu od šteniatka je nielen pevným základom pre budúcu športovú kariéru, ale aj spôsob ako si vybudovať krásny vzťah so svojím psom.

X