Fakulta športu

Psy potrebujú rôzne aktivity, ktoré im zamestnajú nielen telo, ale aj hlavu. Šport je ideálny spôsob, ako ich unaviť a mať doma spokojného parťáka. Nemusíte sa báť, vy sami vôbec nemusíte byť športovcom, aby ste sa mohli venovať psím športom!
V našej ponuke nájdete momentálne športy: dogfrisbee, dogdancing a psie triky, taktiež športovú prípravku pre šteniatka.
Či už máte doma aktívneho atléta alebo gaučáka, pre každého nájdeme vhodný šport, ktorý bude milovať.

Fakulta výchovy

Malý či veľký, každý pes by mal byť vychovaný a zvládať situácie bežného života. U nás nečakajte výcvik ako na klasických cvičákoch. Trénujeme s každým individuálne a učíme ľudí komunikovať s ich psami tak, aby si vzájomne rozumeli. Učíme poslušnosť, ktorú potrebujete pre normálny život, nie drilovanie povelov "sadni, ľahni, vstaň". Ponúkame vám: štartovací program pre šteniatka, aby ste sa správne naladili hneď od začiatku a taktiež programy pre psích dospelákov. Ak vám už pes náhodou prerástol cez hlavu, môžete využiť naše výchovné poradenstvo

Fakulta dogfitness

Psí športovec ale aj gaučový maznáčik potrebuje dostatok pohybu, aby si udržal dobré zdravie po dlhé roky. Správne cvičenie vedie k zdravému pohybovému aparátu, je prevenciou mnohých úrazov a znižuje riziko obezity a s tým spojených ďalších chorôb. Ako bonus navyše zamestná nielen telo, ale aj hlavu. Na našej univerzite ušijeme vášmu psíkovi individuálny cvičebný plán na mieru. 
Ponúkame vám: pohybovú prípravu pre získanie správnych cvičiacich návykov na začiatok a program K9 fitness pre pokročilé cvičenia. Cvičenie je vedené len pozitívnymi metódami a váš pes si ho bude skutočne užívať.

Fakulta intervencií s asistenciou psov

Náš tím ,,Zmysel života“ sa od roku 2005 aktívne špecializuje na profesionálny výkon intervencií s asistenciou psov vo všetkých oblastiach s prihliadaním na welfare psov.

Individuálne konzultácie

V rámci individuálnych konzultácií ponúkame výchovné poradenstvo s problémovými psíkmi, taktiež konzultácie, ak uvažujete nad psím parťákom a potrebujete pomoc s výberom vhodného plemena do vašej rodiny a dôležité informácie na začiatok pre novopečených majiteľov, aby ste sa vedeli pripraviť na to, čo vás na najbližšie obdobie po osvojení psíka čaká. 

X