Individuálne konzultácie

Hľadáte riešenie špecifického problému, s ktorým potrebujete pomôcť? Chcete sa poradiť so skúseným lektorom ako postupovať? Neváhajte požiadať o pomoc či o radu. Nikto učený z neba nespadol 🙂

Výchovné poradenstvo

Dostali ste sa do situácie, kedy si neviete dať rady so svojím psíkom? Máte stres zo spoločných prechádzok? Prerástol vám už cez hlavu a chcete to zmeniť? Poradíme vám, ako zvládať problémové situácie a ako spolu začať komunikovať tak, aby ste si vzájomne rozumeli.

Konzultácie pre začínajúcich majiteľov

Chceli by ste rozšíriť svoju rodinu o 4-nohého člena, ale nie ste si istý, aké plemeno je pre vás to správne? Potrebujete informácie o tom, ako správne začať hneď od začiatku, čo všetko vás ako nového majiteľa čaká a na čo sa pripraviť? Ako a čím kŕmiť? Kedy očkovať? Ako naučiť hygiene? Prečo šteňa všetko hryzie? A milión ďalších otázok? Radi vám poradíme! 

Pre psích športovcov

Máte konkrétnu vec, ktorú potrebujete so svojím psím športovcom riešiť? Ako zlepšiť jeho motiváciu či pozornosť? Čo spraviť pre väčší drive? Ako naučiť konkrétnu vec potrebnú pre váš šport? Potrebujete konzultovať vaše tréningové postupy či získať ďalší názor a pohľad na vec? Naši lektori vám poradia.

X