Študijné programy

Vyberte si z ponuky našich študijných programov. Po kliknutí sa vám zobrazia detailné informácie.

Poslušnosť pre život

Malý či veľký, každý pes by mal byť vychovaný a zvládať situácie bežného života. U nás nečakajte výcvik ako na klasických cvičákoch. Trénujeme s každým individuálne a učíme ľudí komunikovať s ich psami tak, aby si vzájomne rozumeli. Učíme poslušnosť, ktorú potrebujete pre fungovanie vo vašom bežnom živote, nie drilovanie povelov. Hravou formou docielime, že vás pes bude pracovať rád.

Výchova šteniatka

Začnite správne už od malička a nalaďte sa so svojím šteniatkom na tú správnu vlnu. Naučíme vás hravou formou vhodnou pre šteniatka a mladé psy s ohľadom na ich bezpečný fyzický a psychický vývin všetko, čo potrebujete vedieť, ak chcete mať spokojného rodinného parťáka. Čaká vás tu socializácia s rôznymi podnetmi a zvládanie bežných životných situácií.

Výchovné poradenstvo

Dostali ste sa do situácie, kedy si neviete dať rady so svojím psíkom? Máte stres zo spoločných prechádzok? Prerástol vám už cez hlavu a chcete to zmeniť? Poradíme vám, ako zvládať problémové situácie a ako spolu začať komunikovať tak, aby ste si vzájomne rozumeli.

Konzultácie pre začínajúcich majiteľov

Chceli by ste rozšíriť svoju rodinu o 4-nohého člena, ale nie ste si istý, aké plemeno je pre vás to správne? Potrebujete informácie o tom, ako správne začať hneď od začiatku, čo všetko vás ako nového majiteľa čaká a na čo sa pripraviť? Ako a čím kŕmiť? Kedy očkovať? Ako naučiť hygiene? A milión ďalších otázok? Radi vám poradíme! 

X