Konzultácie pre začínajúcich majiteľov

Chceli by ste rozšíriť svoju rodinu o 4-nohého člena, ale nie ste si istý, aké plemeno je pre vás vhodné? Výber plemena vôbec nie je taký jednoduchý, ako sa môže zdať, pretože každá rasa má svoje povahové špecifiká, ktoré nemusia zapadať do vašej predstavy o živote so psom.

Potrebujete informácie o tom, ako správne začať hneď od začiatku, čo všetko vás ako nového majiteľa čaká a na čo sa pripraviť? Ako a čím kŕmiť? Kedy očkovať? Ako naučiť hygiene? A milión ďalších otázok?

Priniesli ste si už domov šteniatko a zisťujete, že to nie je také jednoduché a máte množstvo nezodpovedaných otázok? Kedy sa naučí hygiene, prečo vás stále hryzie do nôh či rúk, kedy môže ísť medzi iné psy, čo s hryzením vodítka? Prečo beží za každým cudzím človekom či psom, ale ku vám nechce vonku prísť?

Ponúkame vám možnosť individuálnej konzultácie, počas ktorej vám zodpovieme vaše otázky a poradíme, ako zvládať prvé spoločné mesiace bez stresu a tešiť sa z chlpáča. Šteniatka rastú rýchlo, treba si toto obdobie naplno užiť!

20€
/ konzultácia
  • výber vhodného plemena
  • príprava na príchod šteniatka
  • ako zvládnuť prvé mesiace
  • poradenstvo v oblasti výživy
X