Ponuka služieb

Najaktuálnejšie informácie o nami organizovaných akciách sledujte na našich sociálnych sieťach. V prípade záujmu nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Pre študentov a priateľov Psej univerzity ponúkame možnosť zúčastňovať sa na pravidelných spoločných vychádzkach so psíkmi, ktoré organizujeme každý mesiac. Zúčastniť sa môže celá rodina aj s deťmi, počas vychádzok si niekedy aj pocvičíme alebo riešime výchovný problém. Za spoločné vychádzky sa neplatí žiadny poplatok.
Sledujte naše sociálne siete pre nasledujúci termín vychádzky, vždy ho ohlasujeme vopred a je potrebné sa na ňu včas prihlásiť. 

Organizujeme semináre, workshopy a letné campy v rôznych častiach Slovenska a zahraničí.
Ak máte záujem o zorganizovanie seminára / workshopu / campu u vás, dajte nám vedieť! Ušijeme vám akciu na mieru.
Semináre je možné viesť v slovenskom, anglickom a maďarskom jazyku.

Najbližšie semináre dogfrisbee:
Dátum: 29.8.2020
Miesto: Rose Speedlight Dogcamp, Pezinok

Dátum: 10.10.2020
Miesto: Čadca

Chcete oživiť vašu akciu netradičným, originálnym vystúpením? 
Dynamickéakrobatické kúsky psov a množstvo originálnych trikov za sprievodu hudby sú divácky veľmi atraktívne a budú určite tým pravým spestrením programu. 
Náš tím má bohaté skúsenosti s vystúpeniami pre rôzne cieľové skupiny aj s možnosťou zapojiť divákov! Ušijeme vám program na mieru. Pravidelne robíme ukážky pre veľké mestské či obecné akcie, Dni detí, športové a kultúrne podujatia. Dohodnite si s nami stretnutie, kde preberieme všetky detaily.

Pre materské škôlky, školy a centrá voľného času ponúkame interaktívny vzdelávací program, pri ktorom sa deti nielen zabavia na unikátnych psích trikoch ale zároveň sú vedené k úcte k živým bytostiam a naučia sa, ako pracovať so zvieratami. V našom repertoári sú prednášky, ukážky a interaktívne hry pre deti spolu so psami, kde sa učia správnej komunikácii a dôvere. Naše psy sú zvyknuté na prácu s deťmi každého veku a majú za sebou desiatky vystúpení a interakcií v škôlkach, školách a CVČ, taktiež máme bohaté skúsenosti s vedením kynologických záujmových krúžkov v CVČ. 
Ak máte záujem, aby sme prišli aj do vášho zariadenia, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a ušijeme vám program na mieru.


Hľadáte vhodných psích hercov pre Váš spot alebo fotenie?
Naše psy ovládajú množstvo zaujímavých trikov, základnú poslušnosť a majú skúsenosti s natáčaním / fotením.

X